PROGRAMMA

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 dec 14:30 SK sGravenwezel-Schilde Ekeren FC
5 dec 14:30 KSK Oelegem SK sGravenwezel-Schilde 1 B
3 dec 20:30 SK sGravenwezel-Schilde GEW. RESERVEN B KSOC Maria t. Heide GEW. RESERVEN
4 dec 14:40 V.V. O.S.S.M.I. GEW. U17 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 B
5 dec 10:00 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 C FC Merksem GEW. U17
4 dec 12:00 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U15 B K. Kalmthout SK GEW. U15 B
5 dec 9:30 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U15 D St. Lenaarts GEW. U15
4 dec 11:15 K. Wuustwezel FC GEW. U13 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U13 B
4 dec 11:00 KFC Antonia GEW. U12 B SK sGravenwezel-Schilde GEW. U12 B
4 dec 9:30 CANTINCRODE GEW. U11 B SK sGravenwezel-Schilde GEW. U11 B
4 dec 12:00 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U9 C KON. RAPID A.C. GEW. U9 B
4 dec 9:30 Kessel United GEW. U8 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U8 D
4 dec 9:00 F.C. KONINGSHOF GEW. U8 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U8 C
4 dec 9:30 SV Aartselaar GEW. U8 B SK sGravenwezel-Schilde GEW. U8 E
4 dec 11:00 KFC Antonia GEW. U7 B SK sGravenwezel-Schilde GEW. U7 B
4 dec 9:15 K. Hove Sp. GEW. U7 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U7 C
4 dec 13:00 KFC Antonia GEW. U6 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U6 B
4 dec 10:00 KFC Wechelderzande GEW. U6 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U6 A
4 dec 11:45 SK sGravenwezel-Schilde MEISJES U16 A Vremde MEISJES U16 A
4 dec 13:30 SK sGravenwezel-Schilde MEISJES U13 C F.C. V.D.P. MEISJES U13 C
4 dec 11:30 SK sGravenwezel-Schilde MEISJES U13 B KFC Zammel MEISJES U13
4 dec 11:00 KSK Weelde PROV. DAMES SK sGravenwezel-Schilde PROV. DAMES
4 dec 15:00 K. Kalmthout SK PROV. RESERVEN A SK sGravenwezel-Schilde PROV. RESERVEN
3 dec 20:00 Verbr. Balen PROV. U21 A SK sGravenwezel-Schilde PROV. U21
5 dec 9:30 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U17 A KVC Lille United PROV. U17 A
5 dec 11:45 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U15 A KVV OG Vorselaar PROV. U15 A
5 dec 10:00 KFC Antonia PROV. U12 A SK sGravenwezel-Schilde PROV. U12 A
4 dec 13:45 KSK Ekeren Donk PROV. U11 A SK sGravenwezel-Schilde PROV. U11 A
4 dec 9:30 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U9 A Beerschot V.A. PROV. U9 D
4 dec 9:30 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U9 B Beerschot V.A. PROV. U9 E
4 dec 9:30 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U8 A KFC Antonia PROV. U8 A
4 dec 9:30 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U8 B KFC Antonia PROV. U8 B
5 dec 14:00 SK sGravenwezel-Schilde RECR. A DEURNE O.B. RECR. B
5 dec 11:30 SK sGravenwezel-Schilde RECR. B J.K. JOLIKA RECR.
3 dec 20:30 BACWALDE RECR. DAMES SK sGravenwezel-Schilde RECR. DAMES
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!