UITSLAGEN

VolgordeDatum VolgordeTeams Thuis Uit Uitslag
3 1 SK sGravenwezel-Schilde GEW. RESERVEN B Excelsior Mariaburg GEW. RESERVEN C -
23 2 F.C. Oxaco-Boechout GEW. U17 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 B 4 - 1
31 3 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U17 C Horendonk FC GEW. U17 9 - 1
21 4 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U15 B WIT-ROOD ANTWERPEN GEW. U15 2 - 5
27 5 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U15 D K. Wijnegem VC GEW. U15 0 - 5
30 6 KFC Broechem GEW. U15 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U15 C 3 - 8
6 7 K. Sint Job FC GEW. U12 B SK sGravenwezel-Schilde GEW. U12 B -
7 8 Kessel United GEW. U11 B SK sGravenwezel-Schilde GEW. U11 B -
12 9 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U9 C St. Lenaarts GEW. U9 B -
1 10 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U8 D Kessel United GEW. U8 -
11 11 Vremde GEW. U8 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U8 D -
9 12 K. FC Pulle GEW. U8 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U8 C -
10 13 KON. RAPID A.C. GEW. U8 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U8 E -
8 14 KFC Broechem GEW. U7 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U7 B -
18 15 TOR Deurne Pirates GEW. U7 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U7 A -
17 16 KV Hooikt GEW. U6 SK sGravenwezel-Schilde GEW. U6 B -
16 17 K. Sint Job FC GEW. U6 A SK sGravenwezel-Schilde GEW. U6 A -
20 18 SK sGravenwezel-Schilde MEISJES U16 A KVK Westmalle MEISJES U16 9 - 2
19 19 SK sGravenwezel-Schilde MEISJES U13 B St. Jozef MEISJES U13 A -
24 20 SK sGravenwezel-Schilde MEISJES U11 C FC Netezonen MEISJES U11 C -
2 21 K. Wuustwezel FC PROV. RESERVEN A SK sGravenwezel-Schilde PROV. RESERVEN 2 - 2
4 22 TOR Deurne Pirates PROV. U21 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U21 2 - 4
33 23 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U15 A KFC Antonia PROV. U15 A 2 - 0
29 24 FC Wezel Sport PROV. U13 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U13 A -
22 25 F.C. KONINGSHOF PROV. U13 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U13 B -
28 26 RVC Hoboken PROV. U12 A SK sGravenwezel-Schilde PROV. U12 A -
13 27 TOR Deurne Pirates PROV. U10 A SK sGravenwezel-Schilde PROV. U10 -
14 28 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U9 A KFC Antonia PROV. U9 A -
15 29 SK sGravenwezel-Schilde PROV. U9 B KFC Antonia PROV. U9 B -
25 30 SC City Pirates Antwerpen PROV. U8 A SK sGravenwezel-Schilde PROV. U8 A -
26 31 SC City Pirates Antwerpen PROV. U8 B SK sGravenwezel-Schilde PROV. U8 B -
34 32 S.C. LEUGENBERG RECR. SK sGravenwezel-Schilde RECR. A 0 - 6
32 33 SK sGravenwezel-Schilde RECR. B MARTINUS OOST RECR. -
5 34 F.C. PATRO HOEVENEN RECR. DAMES SK sGravenwezel-Schilde RECR. DAMES 3 - 3
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!